Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2013/2014 tavaszi sorsolás

2014.08.01

 Veszprém Megyei Labdarúgó Szövetség - Megyei IV.o. Ajkai Csoport 2013/2014 sorsolás 

 

 

14. forduló 
2014.04.05 Szombat 16:00 KSE Kerta - Tapolcafői SE
2014.04.05 Szombat 16:00 Karakószörcsök SE - Kéttornyúlaki SE
2014.04.06 Vasárnap 16:00 Csögle SE - Szentgál SE
2014.04.06 Vasárnap 16:00 Kamond FC - Somlóvásárhely SE 
2014.04.06 Vasárnap 16:00 Dáka SE - Városlődi SE 
2014.04.06 Vasárnap 16:00 Dabrony SC - Kislőd FC
Borsosgyőri ISE szabadnapos

 

15. forduló 
2014.04.12 Szombat 16:00 Borsosgyőri ISE - Csögle SE  
2014.04.13 Vasárnap 16:00 Kislőd FC - Karakószörcsök SE 
2014.04.13 Vasárnap 16:00 Kéttornyúlaki SE - Kamond FC  
2014.04.13 Vasárnap 16:00 Városlődi SE - KSE Kerta  
2014.04.13 Vasárnap 16:00 Somlóvásárhely SE - Dáka SE 
2014.04.13 Vasárnap 16:00 Szentgál SE - Dabrony SC  
Tapolcafői SE szabadnapos


16. forduló 
2014.04.19 Szombat 16:00 KSE Kerta - Somlóvásárhely SE  
2014.04.19 Szombat 16:00 Karakószörcsök SE - Szentgál SE  
2014.04.20 Vasárnap 16:00 Kamond FC - Kislőd FC 
2014.04.20 Vasárnap 16:00 Dáka SE - Kéttornyúlaki SE  
2014.04.20 Vasárnap 16:00 Dabrony SC - Borsosgyőri ISE
2014.04.20 Vasárnap 16:00 Tapolcafői SE - Városlődi SE  
Csögle SE szabadnapos

 
17. forduló 
2014.04.26 Szombat 16:00 Borsosgyőri ISE - Karakószörcsök SE  
2014.04.27 Vasárnap 16:00 Kéttornyúlaki SE - KSE Kerta  
2014.04.27 Vasárnap 16:00 Kislőd FC - Dáka SE  
2014.04.27 Vasárnap 16:00 Szentgál SE - Kamond FC   
2014.04.27 Vasárnap 16:00 Somlóvásárhely SE - Tapolcafői SE   
2014.04.27 Vasárnap 16:00 Csögle SE - Dabrony SC  
Városlődi SE szabadnapos


18. forduló 
2014.05.01 Csütörtök 16:30 Kamond FC - Borsosgyőri ISE  
2014.05.01 Csütörtök 16:30 Karakószörcsök SE - Csögle SE  
2014.05.01 Csütörtök 16:30 Dáka SE - Szentgál SE  
2014.05.01 Csütörtök 16:30 KSE Kerta - Kislőd FC  
2014.05.01 Csütörtök 16:30 Tapolcafői SE - Kéttornyúlaki SE  
2014.05.01 Csütörtök 16:30 Városlődi SE - Somlóvásárhely SE  
Dabrony SC szabadnapos


19. forduló 
2014.05.03 Szombat 16:30 Borsosgyőri ISE - Dáka SE  
2014.05.04 Vasárnap 16:30 Szentgál SE - KSE Kerta 
2014.05.04 Vasárnap 16:30 Csögle SE - Kamond FC  
2014.05.04 Vasárnap 16:30 Dabrony SC - Karakószörcsök SE  
2014.05.04 Vasárnap 16:30 Kéttornyúlaki SE - Városlődi SE  
2014.05.04 Vasárnap 16:30 Kislőd FC - Tapolcafői SE 
Somlóvásárhely SE szabadnapos


20. forduló 
2014.05.11 Vasárnap 16:30 KSE Kerta - Borsosgyőri ISE  
2014.05.11 Vasárnap 16:30 Tapolcafői SE - Szentgál SE  
2014.05.11 Vasárnap 16:30 Városlődi SE - Kislőd FC  
2014.05.11 Vasárnap 16:30 Somlóvásárhely SE - Kéttornyúlaki SE  
2014.05.11 Vasárnap 16:30 Kamond FC - Dabrony SC 
2014.05.11 Vasárnap 16:30 Dáka SE - Csögle SE  
Karakószörcsök SE szabadnapos


21. forduló 
2014.05.17 Szombat 16:30 Borsosgyőri ISE - Tapolcafői SE  
2014.05.17 Szombat 16:30 Karakószörcsök SE - Kamond FC  
2014.05.18 Vasárnap 16:30 Dabrony SC - Dáka SE  
2014.05.18 Vasárnap 16:30 Kislőd FC - Somlóvásárhely SE 
2014.05.18 Vasárnap 16:30 Szentgál SE - Városlődi SE 
2014.05.18 Vasárnap 16:30 Csögle SE - KSE Kerta  
Kéttornyúlaki SE szabadnapos


22. forduló 
2014.05.25 Vasárnap 17:00 KSE Kerta - Dabrony SC 
2014.05.25 Vasárnap 17:00 Dáka SE - Karakószörcsök SE  
2014.05.25 Vasárnap 17:00 Városlődi SE - Borsosgyőri ISE  
2014.05.25 Vasárnap 17:00 Tapolcafői SE - Csögle SE  
2014.05.25 Vasárnap 17:00 Somlóvásárhely SE - Szentgál SE  
2014.05.25 Vasárnap 17:00 Kéttornyúlaki SE - Kislőd FC  
Kamond FC szabadnapos

 
23. forduló 
2014.05.31 Szombat 17:00 Karakószörcsök SE - KSE Kerta  
2014.05.31 Szombat 17:00 Borsosgyőri ISE - Somlóvásárhely SE  
2014.06.01 Vasárnap 17:00 Szentgál SE - Kéttornyúlaki SE  
2014.06.01 Vasárnap 17:00 Csögle SE - Városlődi SE 
2014.06.01 Vasárnap 17:00 Dabrony SC - Tapolcafői SE  
2014.06.01 Vasárnap 17:00 Kamond FC - Dáka SE  
Kislőd FC szabadnapos


24. forduló 
2014.06.07 Szombat 17:00 Kéttornyúlaki SE - Borsosgyőri ISE  
2014.06.07 Szombat 17:00 Tapolcafői SE - Karakószörcsök SE  
2014.06.07 Szombat 17:00 Kislőd FC - Szentgál SE  
2014.06.07 Szombat 17:00 KSE Kerta - Kamond FC  
2014.06.07 Szombat 17:00 Városlődi SE - Dabrony SC 
2014.06.07 Szombat 17:00 Somlóvásárhely SE - Csögle SE  
Dáka SE szabadnapos


25. forduló 
2014.06.09 Hétfő 17:00 Dáka SE - KSE Kerta 
2014.06.09 Hétfő 17:00 Borsosgyőri ISE - Kislőd FC  
2014.06.09 Hétfő 17:00 Csögle SE - Kéttornyúlaki SE  
2014.06.09 Hétfő 17:00 Dabrony SC - Somlóvásárhely SE  
2014.06.09 Hétfő 17:00 Karakószörcsök SE - Városlődi SE  
2014.06.09 Hétfő 17:00 Kamond FC - Tapolcafői SE  
Szentgál SE szabadnapos


26. forduló 
2014.06.15 Vasárnap 17:00 Szentgál SE - Borsosgyőri ISE 
2014.06.15 Vasárnap 17:00 Somlóvásárhely SE - Karakószörcsök SE 
2014.06.15 Vasárnap 17:00 Kéttornyúlaki SE - Dabrony SC 
2014.06.15 Vasárnap 17:00 Kislőd FC - Csögle SE 
2014.06.15 Vasárnap 17:00 Tapolcafői SE - Dáka SE 
2014.06.15 Vasárnap 17:00 Városlődi SE - Kamond FC 
KSE Kerta szabadnapos