Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2015/2016 őszi sorsolás

2016.08.08

eszprém Megyei Labdarúgó Szövetség - Megyei IV.o. Középső Csoport 2015/2016 sorsolás 

 

 

1 forduló

2015-08-23

15:00 CSÖGLE FAVORÍT SE-SZENTGÁL SE

17:00 KAMOND FC-APÁCATORNA LC

17:00 VÁROSLŐDI SE-SOMLÓVÁSÁRHELY SE

17:00 DABRONY SC-KISLŐD FC

17:00 DÁKA SE-Karakószörcsök SE

17:00 KOLONTÁR KÖZSÉGI SE-KÁPTALANFA SE

 

2. foduló

2015-08-29

17:00 Karakószörcsök SE-CSÖGLE FAVORÍT SE

2015-08-30

15:00 VÁROSLŐDI SE-KOLONTÁR KÖZSÉGI SE

16:00 APÁCATORNA LC-KISLŐD FC

17:00 SZENTGÁL SE-DABRONY SC

17:00 KAMOND FC-SOMLÓVÁSÁRHELY SE

17:00 KÁPTALANFA SE-DÁKA SE

 

3. forduló

2015-09-06

14:30 VÁROSLŐDI SE-KAMOND FC

15:00 KÁPTALANFA SE-CSÖGLE FAVORÍT SE

16:00 APÁCATORNA LC-SZENTGÁL SE

16:30 SOMLÓVÁSÁRHELY SE-KISLŐD FC

16:30 DABRONY SC-Karakószörcsök SE

16:30 DÁKA SE-KOLONTÁR KÖZSÉGI SE

 

4. forduló

2015-09-12

16:30 Karakószörcsök SE-APÁCATORNA LC

16:30 DÁKA SE-VÁROSLŐDI SE

2015-09-13

16:30 SZENTGÁL SE-SOMLÓVÁSÁRHELY SE

16:30 KISLŐD FC-KAMOND FC

16:30 KOLONTÁR KÖZSÉGI SE-CSÖGLE FAVORÍT SE

16:30 KÁPTALANFA SE-DABRONY SC

 

5. forduló

2015-09-20

14:00 VÁROSLŐDI SE-KISLŐD FC

15:00 CSÖGLE FAVORÍT SE-DÁKA SE

16:00 SOMLÓVÁSÁRHELY SE-Karakószörcsök SE

16:00 APÁCATORNA LC-KÁPTALANFA SE

16:00 DABRONY SC-KOLONTÁR KÖZSÉGI SE

16:00 KAMOND FC-SZENTGÁL SE

 

 

6. forduló

2015-09-26

16:00 Karakószörcsök SE-KAMOND FC

2015-09-27

15:00 CSÖGLE FAVORÍT SE-VÁROSLŐDI SE

16:00 SZENTGÁL SE-KISLŐD FC

16:00 DÁKA SE-DABRONY SC

16:00 KOLONTÁR KÖZSÉGI SE-APÁCATORNA LC

16:00 KÁPTALANFA SE-SOMLÓVÁSÁRHELY SE

 

7. forduló

2015-10-04

14:30 VÁROSLŐDI SE-SZENTGÁL SE

15:30 SOMLÓVÁSÁRHELY SE-KOLONTÁR KÖZSÉGI SE

15:30 APÁCATORNA LC-DÁKA SE

15:30 DABRONY SC-CSÖGLE FAVORÍT SE

15:30 KISLŐD FC-Karakószörcsök SE

15:30 KAMOND FC-KÁPTALANFA SE

 

8. forduló

2015-10-10

15:00 Karakószörcsök SE-SZENTGÁL SE

2015-10-11

15:00 DABRONY SC-VÁROSLŐDI SE

15:00 CSÖGLE FAVORÍT SE-APÁCATORNA LC

15:00 DÁKA SE-SOMLÓVÁSÁRHELY SE

15:00 KOLONTÁR KÖZSÉGI SE-KAMOND FC

15:00 KÁPTALANFA SE-KISLŐD FC

 

9. forduló

2015-10-18

15:00 SOMLÓVÁSÁRHELY SE-CSÖGLE FAVORÍT SE

15:00 APÁCATORNA LC-DABRONY SC

15:00 SZENTGÁL SE-KÁPTALANFA SE

15:00 KISLŐD FC-KOLONTÁR KÖZSÉGI SE

15:00 KAMOND FC-DÁKA SE

15:00 VÁROSLŐDI SE-Karakószörcsök SE

 

10. forduló

2015-10-25

14:00 APÁCATORNA LC-VÁROSLŐDI SE

14:00 DABRONY SC-SOMLÓVÁSÁRHELY SE

14:00 CSÖGLE FAVORÍT SE-KAMOND FC

14:00 KOLONTÁR KÖZSÉGI SE-SZENTGÁL SE

14:00 KÁPTALANFA SE-Karakószörcsök SE

14:00 KISLŐD FC-DÁKA SE

 

 

11. forduló

2015-10-31

13:30 Karakószörcsök SE-KOLONTÁR KÖZSÉGI SE

2015-11-01

13:30 SZENTGÁL SE-DÁKA SE

13:30 KISLŐD FC-CSÖGLE FAVORÍT SE

13:30 KAMOND FC-DABRONY SC

13:30 VÁROSLŐDI SE-KÁPTALANFA SE

13:30 SOMLÓVÁSÁRHELY SE-APÁCATORNA LC