Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2013/2014 őszi sorsolás

2014.08.01

 Veszprém Megyei Labdarúgó Szövetség - Megyei IV.o. Középső Csoport 2013/2014 sorsolás 

 

 

1. forduló
2013.08.25 Vasárnap 17:00 Szentgá - SE Csögle SE
2013.08.25 Vasárnap 17:00 Kislőd FC - Dabrony SC
2013.08.25 Vasárnap 17:00 Kéttornyúlaki SE - Karakószörcsök SE
2013.08.25 Vasárnap 17:00 Somlóvásárhely SE - Kamond FC
2013.08.25 Vasárnap 17:00 Városlődi SE - Dáka SE
2013.08.25 Vasárnap 17:00 Tapolcafői SE - KSE Kerta
Borsosgyőri SE szabadnapos


2. forduló
2013.08.31 Szombat 17:00 KSE Kerta - Városlődi SE
2013.08.31 Szombat 17:00 Karakoszörcsök SE - Kislőd FC
2013.09.01 Vasárnap 15:00 Kamond FC - Kéttornyúlaki SE
2013.09.01 Vasárnap 15:00 Csögle SE - Borsosgyőri SE
2013.09.01 Vasárnap 17:00 Dáka SE - Somlóvásárhely SE
2013.09.01 Vasárnap 17:00 Dabrony SC - Szentgá SE
Tapolcafői SE szabadnapos


3. forduló
2013.09.07 Szombat 16:30 Borsosgyőri SE - Dabrony SC
2013.09.08 Vasárnap 16:30 Szentgá SE - Karakoszörcsök SE
2013.09.08 Vasárnap 16:30 Kislőd FC - Kamond FC
2013.09.08 Vasárnap 16:30 Kéttornyúlaki SE - Dáka SE
2013.09.08 Vasárnap 16:30 Somlóvásárhely SE - KSE Kerta
2013.09.08 Vasárnap 16:30 Városlődi SE - Tapolcafői SE
Csögle SE szabadnapos


4. forduló
2013.09.14 Szombat 16:30 KSE Kerta - Kéttornyúlaki SE
2013.09.14 Szombat 16:30 Karakoszörcsök SE - Borsosgyőri SE
2013.09.14 Szombat 16:30 Dáka SE - Kislőd FC
2013.09.15 Vasárnap 15:00 Kamond FC - Szentgál SE
2013.09.15 Vasárnap 16:30 Tapolcafői SE - Somlóvásárhely SE
2013.09.15 Vasárnap 16:30 Dabrony SC - Csögle SE
Városlődi SE szabadnapos


5. forduló
2013.09.21 Szombat 16:00 Borsosgyőri SE - Kamond FC
2013.09.22 Vasárnap 15:00 Csögle SE - Karakoszörcsök SE
2013.09.22 Vasárnap 16:00 Szentgál SE - Dáka SE
2013.09.22 Vasárnap 16:00 Kislőd FC - KSE Kerta
2013.09.22 Vasárnap 16:00 Kéttornyúlaki SE - Tapolcafői SE
2013.09.22 Vasárnap 16:00 Somlóvásárhely SE - Városlődi SE
Dabrony SC szabadnapos


6. forduló
2013.09.28 Szombat 16:00 Karakoszörcsök SE - Dabrony SC
2013.09.28 Szombat 16:00 KSE Kerta - Szentgál SE
2013.09.29 Vasárnap 15:00 Kamond FC - Csögle SE
2013.09.29 Vasárnap 16:00 Dáka SE - Borsosgyőri SE
2013.09.29 Vasárnap 16:00 Városlődi SE - Kéttornyúlaki SE
2013.09.29 Vasárnap 16:00 Tapolcafői SE - Kislőd FC
Somlóvásárhely SE szabadnapos


7. forduló
2013.10.05 Szombat 15:30 Borsosgyőri SE - KSE Kerta
2013.10.06 Vasárnap 15:30 Szentgál SE - Tapolcafői SE
2013.10.06 Vasárnap 15:30 Kislőd FC - Városlődi SE
2013.10.06 Vasárnap 15:30 Kéttornyúlaki SE - Somlóvásárhely SE
2013.10.06 Vasárnap 15:30 Dabrony SC - Kamond FC
2013.10.06 Vasárnap 15:30 Csögle SE - Dáka SE
Karakószörcsök SE szabadnapos


8. forduló
2013.10.12 Szombat 15:00 KSE Kerta - Csögle SE
2013.10.12 Szombat 15:00 Kamond FC - Karakoszörcsök SE
2013.10.13 Vasárnap 15:00 Dáka SE - Dabrony SC
2013.10.13 Vasárnap 15:00 Somlóvásárhely SE - Kislőd FC
2013.10.13 Vasárnap 15:00 Városlődi SE - Szentgál SE
2013.10.13 Vasárnap 15:00 Tapolcafői SE - Borsosgyőri SE
Kéttornyúlaki SE szabadnapos


9. forduló
2013.10.19 Szombat 15:00 Borsosgyőri SE - Városlődi SE
2013.10.19 Szombat 15:00 Karakoszörcsök SE - Dáka SE
2013.10.20 Vasárnap 15:00 Dabrony SC - KSE Kerta
2013.10.20 Vasárnap 15:00 Csögle SE - Tapolcafői SE
2013.10.20 Vasárnap 15:00 Szentgál SE - Somlóvásárhely SE
2013.10.20 Vasárnap 15:00 Kislőd FC - Kéttornyúlaki SE
Kamond FC szabadnapos


10. forduló
2013.10.26 Szombat 14:00 KSE Kerta - Karakoszörcsök SE
2013.10.27 Vasárnap 14:00 Kéttornyúlaki SE - Szentgál SE
2013.10.27 Vasárnap 14:00 Somlóvásárhely SE - Borsosgyőri SE
2013.10.27 Vasárnap 14:00 Városlődi SE - Csögle SE
2013.10.27 Vasárnap 14:00 Tapolcafői SE - Dabrony SC
2013.10.27 Vasárnap 14:00 Dáka SE - Kamond FC
Kislőd FC szabadnapos


11. forduló
2013.11.02 Szombat 13:30 Borsosgyőri SE - Kéttornyúlaki SE
2013.11.02 Szombat 13:30 Karakoszörcsök SE - Tapolcafői SE
2013.11.03 Vasárnap 13:30 Szentgál SE - Kislőd FC
2013.11.03 Vasárnap 13:30 Kamond FC - KSE Kerta
2013.11.03 Vasárnap 13:30 Dabrony SC - Városlődi SE
2013.11.03 Vasárnap 13:30 Csögle SE - Somlóvásárhely SE
Dáka SE szabadnapos


12. forduló
2013.11.09 Szombat 13:30 KSE Kerta - Dáka SE
2013.11.10 Vasárnap 13:30 Kislőd FC - Borsosgyőri SE
2013.11.10 Vasárnap 13:30 Kéttornyúlaki SE - Csögle SE
2013.11.10 Vasárnap 13:30 Somlóvásárhely SE - Dabrony SC
2013.11.10 Vasárnap 13:30 Városlődi SE - Karakoszörcsök SE
2013.11.10 Vasárnap 13:30 Tapolcafői SE - Kamond FC
Szentgál SE szabadnapos


13. forduló
2013.11.16 Szombat 13:30 Borsosgyőri SE - Szentgál SE
2013.11.16 Szombat 13:30 Karakoszörcsök SE - Somlóvásárhely SE
2013.11.17 Vasárnap 13:30 Dabrony SC - Kéttornyúlaki SE
2013.11.17 Vasárnap 13:30 Csögle SE - Kislőd FC
2013.11.17 Vasárnap 13:30 Dáka SE - Tapolcafői SE
2013.11.17 Vasárnap 13:30 Kamond FC - Városlődi SE
KSE Kerta szabadnapos